Областно първество - Сливен 2021/22

Класиране

Nº Клуб M П Р З Г.Р. Т
1. ФК Червени войводи (Сливен) ФК Червени войводи (Сливен) 22 20 1 1 81:20 (61) 61
2. ФК Сливен 2010 ФК Сливен 2010 22 18 3 1 95:20 (75) 57
3. ФК Кортен 2012 (Кортен) ФК Кортен 2012 (Кортен) 22 15 3 4 91:22 (69) 48
4. Аполон (кв.Речица, Сливен) Аполон (кв.Речица, Сливен) 22 12 4 6 70:39 (31) 40
5. ФК Тунджа 2009 (Мечкарево) ФК Тунджа 2009 (Мечкарево) 22 10 2 10 62:64 (-2) 32
6. ФК Балкан (Твърдица) ФК Балкан (Твърдица) 22 8 4 10 50:47 (3) 28
7. ФК “Ботев – Кермен” - Кермен ФК “Ботев – Кермен” - Кермен 22 6 5 11 32:36 (-4) 23
8. ФК Левски Младово 2018 (Младово) ФК Левски Младово 2018 (Младово) 22 7 2 13 33:70 (-37) 23
9. ФК Сините камъни 2013 (Сливен) ФК Сините камъни 2013 (Сливен) 22 6 3 13 31:50 (-19) 21
10. ФК Буря (Градско) ФК Буря (Градско) 22 6 0 16 36:112 (-76) 18
11. ФК Паланките (Бяла Паланка) ФК Паланките (Бяла Паланка) 22 5 1 16 33:101 (-68) 16
12. ФК Самуил (Самуилово) ФК Самуил (Самуилово) 22 4 2 16 29:62 (-33) 14

Програма

21 май

Двадесет и втори

17:00 ч., стадион „Самуилово“, Самуилово

14 май

Двадесет и първи

17:00 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

8 май

Двадесети

2:3

17:00 ч., стадион „Аполон“, Сливен

1 май

Деветнадесети

3:0

17:00 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

17 апр

Осемнадесети

2:2

16:00 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

10 апр

Седемнадесети

16:00 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

3 апр

Шестнадесети

1:2

15:00 ч., стадион „Христо Ботев“, Кермен

27 мар

Петнадесети

2:1

15:00 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

20 мар

Четиринадесети

1:3

14:30 ч., стадион „Твърдица“, Твърдица

12 мар

Тринадесети

4:0

14:30 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

5 мар

Дванадесети

2:1

14:30 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

5 дек

Единадесети

4:2

14:00 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

7 ное

Девети

0:1

14:30 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

31 окт

Осми

1:2

15:00 ч., стадион „Младово “, Младово

24 окт

Седми

3:2

15:00 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

17 окт

Шести

1:5

16:00 ч., стадион „Буря“, с. Градско

10 окт

Пети

2:0

16:00 ч., стадион „Христо Ботев“, Кермен

3 окт

Четвърти

0:2

16:00 ч., стадион „Кортен“, Кортен

25 сеп

Трети

3:1

16:00 ч., стадион „Хаджи Димитър“, Сливен

19 сеп

Втори

17:00 ч., стадион „Паланките“, Бяла Паланка

12 сеп

Първи

2:8

17:00 ч., стадион „Герена “, Мечкарево

Играчи

Nº Име Мач Мин Груп Гол Аси ЖК ЧК
1. Стоян Колев 4 (3) 412′ 9 - - - -
1. Веселин Жечев - - 1 - - - -
2. Донко Стефанов 8 (7) 841′ 17 - - 1 -
2. Йоан Чолаков 3 (2) 316′ 9 - - - -
2. Пламен Чечев 0 (2) 42′ 2 - - - -
3. Даниел Иванов 12 (3) 988′ 15 - - 1 1
4. Божидар Дончев 10 (1) 786′ 12 8 - 1 -
5. Здравко Хаджиев 15 (4) 1476′ 19 1 - 4 -
5. Атанас Панов 3 (2) 339′ 5 2 - - -
6. Димчо Стоянов 9 (1) 696′ 10 5 - 1 1
7. Стоян Митев 18 (2) 1591′ 20 22 (1) - 4 -
8. Димитър Атанасов 9 758′ 9 4 - 4 -
9. Стоян Кирчев 13 (1) 1072′ 14 6 (1) - 4 -
9. Ивелин Михов 3 (3) 382′ 6 4 - - -
9. Константин Кънев 2 (4) 263′ 7 3 - 1 -
10. Стоян Краещников 12 (2) 1113′ 14 5 2 - -
10. Даниел Краишников 4 (8) 390′ 16 1 - 1 -
11. Георги Чекердеков 8 (3) 607′ 13 - - 1 -
12. Неделин Василев 14 1201′ 15 - - - -
12. Ивайло Кънев 1 90′ 4 - - - -
13. Николай Йорданов 1 (3) 164′ 4 - - - -
14. Вели Исов 18 (1) 1635′ 20 2 - - -
15. Али Исов 13 1038′ 14 - - - -
15. Веселин Василев 0 (1) 44′ 1 - - 1 -
16. Николай Колев 6 (10) 672′ 18 2 - 1 -
17. Фатих Исмаилов 17 (3) 1583′ 20 3 - 4 -
18. Веселин Димитров 2 (7) 246′ 13 1 - 1 -
66. Щилиян Бойчев 8 (2) 663′ 10 4 - 3 -
66. Николай Попов 7 513′ 7 - - 1 -
  • Мач - мачове в които е участвал като титуляр. В скоби са показани мачовете които е влязал като резерва.
  • Мин - общо минути в които е бил на терена. Когато няма друга информация мачът се калкулира като две полувремена по 45 минути
  • Груп - мачове в които е бил в групата на мача
  • Гол - общо вкарани голове. В скоби са показани колко от тях са от дузпи. Дузпите след края на мача не се калкулират.
  • Аси - общо асистенции направени от играча
  • ЖК - натрупани жълти картони
  • ЧК - натрупани червени картони